Rubriky
Sport

Poděkování končícím sportovcům

Blíží se konec školního roku, většina žáků čtvrtých ročníků má více či méně úspěšně odmaturováno. V tuto chvíli bych chtěl poděkovat všem borcům, kteří během studia na naší škole reprezentovali naší školu ve sportovních soutěžích. Děkuji úplně všem a jmenovitě potom těm nejúspěšnějším. Pokud na někoho nevzpomenu, nechť mi promine a případně mne kontaktuje.

V poslední době se bohužel mnoho sportovních akcí nemohlo uskutečnit, to samozřejmě kvůli pandemii Covid 19. Ohlédneme-li se ale za celým uplynulým čtyřletým obdobím, přece jen jsme zaznamenali mnoho úspěchů, na kterých se odcházející žáci podíleli.

Za úspěchy v atletice chci poděkovat Matěji Knoblochovi a Kubovi Steklému (TM4) a Tomáši Chalupovi (S4).

Za reprezentaci v basketbalu Adamovi Mladému (E4).

Za volejbal Adamovi Huňátovi (E4).

Za fotbalové výkony děkuji Jirkovi Kostelejovi, Lukáši Fenclovi a Davidovi Folwarcznému (E4), Pavlovi Pliskovi a Jirkovi Šnáblovi (TM4)

Za velmi úspěšnou florbalovou reprezentaci děkuji gólmanovi Vojtovi Jiráčkovi a Jirkovi Marholdovi (V4), Markovi Macurovi, Jardovi Michálkovi, Matyáši Rauscherovi, Kubovi Pučelíkovi (TM4), Michalovi Prokešovi (A4), Dominikovi Machovi (E4) a Jakubovi Steklému (S4)

Za plavání děkujeme Markovi Luskovi a Kubovi Kindlovi (E4).

Za velmi úspěšnou házenou Mírovi Majtanovi (S4).

To jsou asi ti nejlepší a nejúspěšnější. Podíleli se na vítězství v okresních kolech, na úspěších v krajských kolech. Kluci děkujeme, a ať se vám daří při dalším studiu, v práci, ve sportu i v osobním životě.

za učitele TVS J. Kouba