Rubriky
Sport

O pohár ředitele SPŠ a VOŠ Chomutov ve futsale

Ve středu 17.4. 2013 jsme uspořádali již pátý ročník turnaje O pohár ředitele SPŠ a VOŠ Chomutov. Akce se konala v Městské sportovní hale v Chomutově a zúčastnilo se jí 12 týmů středních škol a učilišť z Chomutovska a Kadaňska. Dle účasti se jedná o vůbec nejoblíbenější turnaj středních škol v rámci celého okresu.

Náš tým nezklamal a v nabité konkurenci obsadil celkové velmi pěkné druhé místo, když podlehl až ve finále SŠES Chomutov (0:3). Ve skupině si chlapci poradili s týmy OA Chomutov (3:1) a Gymnázium Klášterec (4:0), ve čtvrtfinále zdolali Ámos Kadaň 1:0, v semifinále SPŠ a OA Kadaň 3:0. Našim nejlepším hráčem byl Láďa Vondráček z S3. Jemu i všem ostatním členům týmu patří pochvala a poděkování za úspěšnou sportovní reprezentaci školy. Velmi dobře se zapojili borci z 1B, kteří jsou příslibem do budoucna. Potvrdili, že jejich vítězství ve školním Vánočním turnaji nebylo náhodné.
Neméně velké poděkování směřuje i k žákům ze tříd S3, 1B a 1D, kteří se podíleli na organizaci a hladkém průběhu celého turnaje.