Rubriky
Akce školy

Long live English conversation!

Ve dnech 23. – 25. 3. se na naší škole konalo již tradiční setkání. Navštívila nás skupina studentů z Univerzity Mattesey Hall ve Velké Británii. Hosté si pro naše žáky opět připravili vtipné vyprávění o své zemi, doplněné spoustou obrázků a také soutěžemi. Nechyběly ani rozhovory v malých skupinách, při nichž si  žáci mohli vyzkoušet své znalosti a dovednosti získané v hodinách angličtiny i mimo ně. Hosté pochválili angličtinu našich žáků (zejména těch z vyšších ročníků), jejich zájem a slušné vystupování. I proto se k nám prý rádi vracejí.

» FOTOGALERIE

Někteří žáci přijali také pozvání na anglický večer a odpolední anglickou párty „U kocoura“. Zde dále prohlubovali schopnosti anglické konverzace, soutěžili, ochutnávali, bavili se. O těchto setkáních hovořili jen v superlativech a proto se rozhodli Vás o nich informovat v dalších příspěvcích na našem webu. Doufám, že k tomu použijí angličtinu :-).