Rubriky
Projekty

Schools United

To, že je naše škola zapojena do akcí Schools United, není nic neobvyklého, ale že se zapojili i učitelé rozhodně stojí za zmínku. Učitelé, stejně jako studenti, měli možnost zakoupit si reprezentativní  oblečení s logem naší školy (viz foto), které mohou využít jak při každodenní výuce, tak i při jiných školních akcích, jako bude např. Den otevřených dveří a 145. výročí založení školy dne 14.12. 

Kromě oblečení se měsíc prosinec ponese v duchu akce Dobrý skutek. Do této akce se mohou zapojit jak učitelé, tak studenti. Již nyní chválíme třídu 2.A,  která se aktivně zapojí formou podpory opuštěných zvířat v chomutovském útulku. Další informace naleznete na plakátech po škole, facebooku, instagramu. Kdo se ještě přidá???? Neváhejte, čas běží….

Bc. Barbora Kubátová, hlavní koordinátorka projektu

» FOTOGALERIE