Rubriky
Akce školy Pro studenty

Studujte v zahraničí

Dne 13. 6. navštívila naši školu slečna Nikol z poradenského centra Unilink a informovala naše žáky (třídy V3 a E3) o možnosti vysokoškolského studia v zahraničí. Přenáška proběhla v hodině anglického jazyka, proto byla celá vedena v angličtině. Žáci se poutavou formou dozvěděli o tom kam a jak se mohou přihlásit, kdo jim s výběrem a přihláškou pomůže, co vše ke studiu potřebují apod. Zmíněny byly nejenom známé studijní destinace jako Irsko, Velká Británie a Německo, ale třeba i exotická Dubaj. Nikol přednášku oživila vlastními zkušenostmi a zážitky.

Přednáška byla přínosná jak pro žáky, tak i pro přítomné pedagogy, takže doufáme, že se se zástupci poradenského centra Unilink budeme setkávat i v příštích letech.

Další informace naleznete na www.unilink.cz a www.unilink.cz/event.