Ve čtvrtek 14. 11. 2024 jsme uspořádali školní kolo v rapid šachu. Turnaje se zúčastnilo 13 žáků, hrálo se švýcarským systémem na sedm kol, tempo deset minut na jednoho hráče.
Zároveň se jednalo o kvalifikaci do týmu pro okresní kolo, které se uskuteční příští týden ve středu 20. 11. v Domečku Chomutov.
Suverénním vítězem s jasnou herní převahou se stal Matěj Fiala (2A), a to bez „ztráty kytičky“ (7 bodů). O bod méně získal druhý v pořadí Tonda Novák (A3), třetí skončil se 4,5 bodu Matouš Chalupa (2C). Vítěznou trojici doplní pro okresní kolo čtyřbodoví Bůlfínek (2D), Tampa (1E) a Koláček (2B), kteří se umístili v daném pořadí.
Akce proběhla v přátelském duchu. Poděkování náleží panu Kalužnému, trenérovi mládeže z Domečku Chomutov, za zapůjčení několika hracích souprav (velká účast)