Rubriky
Sport

Krajské kolo ve volejbalu

Podruhé v řadě se naši žáci probojovali vítězstvím v krajském kole do kvalifikace o celostátní finále ve volejbale. Ta se letos uskuteční 28.2. v Karlových Varech.

Krajského turnaje se zúčastnilo osm družstev celého regionu. Po hladkém vítězství ve skupině a následně v semifinále prověřili náš tým až gymnazisté z Ústí nad Labem, Jateční. Chlapci prohráli první set, ale následně zápas otočili a turnaj ovládli.

Reprezentovali: Vojta Forman, Štěpán Rejhon, bratři Černí (všichni S4), Pavel Hamata a Jirka Raab (oba V4), Lukáš Mikolášek (E4) a Sláva Říha (2A). Náš úspěch je o to cennější, že se turnaj konal v době konání LVZ. Tým byl oslaben o tři platné, byť mladé hráče. Ti se nemalou měrou podíleli na úspěchu v okresním kole a nebudou chybět v nominaci pro kvalifikaci.

Velké poděkování náleží naší milé kolegyni – paní učitelce Tiché, která se ochotně ujala role vedoucí družstva a svým koučingem přispěla ke konečnému úspěchu.