Rubriky
Sport

Postup do RF ve volejbale

Ve čtvrtek 28.2. 2013 zavítali naši volejbalisté do Karlových Varů, kde se konala kvalifikace o republikové finále ve volejbale. Účastnila se vítězná družstva z krajských kol krajů ústeckého, karlovarského a Prahy, a to v kategorii chlapců i dívek.

Naši reprezentanti porazili poměrně hladce karlovarské i pražské gymnazisty a po roce se opět probojovali do celostátního finále. To se uskuteční ve dnech 19.- 20.3. 2013 v Jindřichově Hradci. Opakovaná účast ve republikovém finále je završením vynikající volejbalové generace na naší škole. Držme klukům palce.

V Karlových Varech nás úspěšně reprezentovali: V. Forman, R. Černý, Š. Rejhon (všichni S4), P. Hamata, J. Raab (oba V4), L. Mikolášek (E4), M. Říha (2D), P. Provazník (1.C).

Všem náleží velký dík za propagaci dobrého jména naší školy na poli sportovním.