Rubriky
Projekty

Matematika a fyzika na technické VŠ – zakončení semináře

Dne 23.4.2013 byl na naší škole zakončen seminář Matematika a fyzika na technické VŠ, který je realizován v rámci projektu Motivace a příprava žáků středních škol pro studium na technických vysokých školách (R.č.p.: CZ.1.07/1.1.34/01.0024).
Zakončení se vedle úspěšných absolventů semináře z řad současných žáků čtvrtých ročníků zúčastnili učitelé komise MF, ředitel školy Ing. J. Lacina a zástupkyně Asistenčního centra, a.s. Mgr. A. Balcarová. Paní magistra s panem ředitelem předali osvědčení o absolvování semináře všem jeho úspěšným absolventům.

Projekt bude na naší škole pokračovat v měsících září-prosinec poslední třetí částí, opět zaměřenou na žáky čtvrtých ročníků směřující na technické vysoké školy.

» FOTOGALERIE