Rubriky
Sport

Okresní kolo v basketbale děvčat SŠ – 3. místo

V pátek 21.3. 2014 se naše děvčata zúčastnila Okresního kola v basketbale dívek středních škol. Turnaj se konal na chomutovském gymnáziu. Naše dívky statečně bojovaly a byly odměněny ziskem prvního poháru v novodobé historii školního sportu na SPŠ a VOŠ Chomutov.  Děvčata vybojovala pohár za třetí místo, když lepší byla pouze děvčata z ESOZ – SZŠ Chomutov („Zdrávka“), která obsadila konečné druhé místo a celkové vítězky – domácí děvčata. Skvělé je rovněž to, že se žádná z našich reprezentantek nezranila. Turnaje dívek bývají hrány velmi emotivně, s velikým nasazením a tentokrát tomu bylo nejinak.