Rubriky
Oznámení

Ocenění SPŠ a VOŠ Chomutov

Dne 5. listopadu 2014 proběhlo otevřené setkání Klubu zaměstnavatelů pro Ústecký kraj v Industriální zóně Triangl Louny v JC Interiors Czechia, kde mimo dalšího programu byly vyhlášeny výsledky prvního ročníku ocenění Doporučeno zaměstnavateli pro nejlépe hodnocené střední školy Ústeckého kraje podle hlasování významných firem tohoto regionu.

» FOTOGALERIE

Ve  značné konkurenci desítek středních škol naše škola získala krásné třetí místo.  Ocenění je pečetí kvality a potvrzením od významných zaměstnavatelů, že absolventům naší školy rádi nabídnou zaměstnání. Na hodnocení v Ústeckém  kraji se podílela většina předních firem.

Organizátorem a vyhlašovatelem je Klub zaměstnavatelů ve spolupráci s webem Kampomaturite.cz. Ředitel Klubu zaměstnavatelů Pavel Hulák k prvnímu ročníku doplňuje: „DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI je nejen značka, která pomůže uchazečům o studium a jejich rodičům v orientaci, kde získat kvalitní vzdělání s vysokou pravděpodobností dobrého zaměstnání, ale také projektem podporujícím orientaci na správné obory a přispívajícím ke zlepšení komunikace mezi školami, jejich zřizovateli a firmami, kterým stále chybí vhodní kandidáti na celou řadu profesí. Připravena je také výměna zkušeností, ale i praktické zapojení odborníků z firem do výuky, či nahlédnutí pracovníků škol, nebo samotných studentů a učňů do výroby“.