Rubriky
Sport

Krajské kolo v šachu družstev SŠ – 6. místo

Naši chlapci se 28.1. 2015 zúčastnili Krajského kola v šachu družstev SŠ, které se letos konalo v poměrně vzdáleném Štětí. Naši reprezentanti proto cestovali objednaným mikrobusem spolu s vítězi okresního kola – družstvem Gymnázia Chomutov. Kluci byli odhodláni vrátit svému věčnému rivalovi z okresních turnajů porážku a bojovat o stupně vítězů. To se nakonec nezdařilo, přestože jsme měli papírově silnější sestavu než v „okrese“. Skončili jsme nakonec šestí, zatímco chomutovští gymnazisté slavili místo druhé a zároveň postup do celostátního finále. Nezbývá než  sportovně pogratulovat a popřát jim štěstí  a sportovní formu při reprezentaci našeho okresu na „republice“.

Naši chlapci se umístili ve středu tabulky, což jistě není zklamání. Již účast v krajském kole má svou hodnotu. Všem čtyřem borcům tak náleží poděkování za dobrou sportovní a společenskou reprezentaci naší školy.

Reprezentovali: Vojta Průša E4, Michal Uhlíř S4, Tomáš Hanzlík 2B, Matyáš Kalužný 2E