Rubriky
Sport

Corny pohár v atletice SŠ – okres – 2. místo

Ve čtvrtek 17.9. 2015 se na atletickém stadionu na Zadních Vinohradech v Chomutově uskutečnilo okresní kolo středních škol v lehké atletice „Corny pohár 2015“ Naši borci obsadili v konkurenci pěti týmů pěkné 2. místo, hned za družstvem chomutovského gymnázia. Velmi dobré výkony podali zejména naši nováčci z prvních ročníků, kteří atletiku provozují. Tým jsme poskládali z žáků 1. – 4. ročníků, všem děkujeme za velmi důstojnou reprezentaci školy.

» FOTOGALERIE

Nemohu nezmínit nesmyslný termín soutěže, jak jej pravidelně plánuje naše „vrchnost“ z Asociace školních sportovních klubů ČR. Vybírat školní družstvo v době, kdy sotva začínáme s výukou je nesmyslné, neustále na tuto skutečnost poukazujeme, není však ochota a vůle toto změnit. Pozitivem bylo počasí, které nám opravdu vyšlo.

Složení našeho družstvo: Míra Hanzlíček, Tomáš Kunart, Vláďa Ježek (všichni E4), Dominik Fořt (S4), Jakub Bartoš (V3), Honza Franta Sedláček (2A), Jára Hrošek, Franta Štemberk (oba 2D), David Morávek 1A, David Štiblický a Vašek Zahrádka (oba 1B).

Děkujeme také chlapcům, kteří se podíleli na organizaci samotných závodů ve funkci rozhodčích aj. Byli to Jakub Krajíček a Patrik Provazník (oba E3) a Michal Fialka (2D).

 

 

V Chomutově 23.9. 2015

vedoucí družstva, rozhodčí   J. Kouba