Rubriky
Sport

1. místo v okresním kole v plavání

Dnes 13. 10. 2015 vybojovali naši chlapci 1. místo v Okresním kole v plavání středních škol Chomutovska a Kadaňska. Po několika hubenějších letech, kdy jsme pravidelně obsazovali druhé místo za chomutovskými gymnazisty nebo naposledy za „Energetiky“ z Průhonu, jsme se vrátili zpět na vrchol. Gymnázium tentokrát skončilo na druhém místě a chlapci z ESOZ Na Průhonu byli třetí.

» FOTOGALERIE

Naše družstvo tvořili zčásti aktivní závodní plavci (Fanda Śtemberk z 2D, Ondra Slabihoud z 2E) a z části plavci již závodně neaktivní (Vítek Špelina 1B, David Klán 1C, Olda Kinkor 2C a Dominik Fořt S4). Přínos aktivních plavců je neoddiskutovatelný, chci však vyzdvihnout zejména výkony již nezávodících borců, jmenovitě potom Dominika Fořta. Neplave závodně již léta a dokázal zvítězit v jednotlivcích v disciplíně volný způsob.  Za úspěšnou sportovní reprezentaci náleží dík všem a zvláštní potom Dominikovi za dlouholetou reprezentaci.

Družstvo jako jeho vedoucí doprovázela paní učitelka Koubová. I jí patří poděkování.

 

V Chomutově 13. 10. 2015                                                                                                                      za kabinet TvS: J. Kouba