Rubriky
Soutěže a olympiády

Postup do krajského kola v piškvorkách

Dne 10. listopadu se konalo na Gymnáziu Chomutov oblastní kolo v piškvorkách, kterého se zúčastnilo celkem 18 týmu, což byla rekordní účast ze všech oblastních kol. Naši školu reprezentovaly 3 týmy. Ze základních skupin se probojovalo do užšího výběru 8 nejlepších, mezi nimiž byly také 2 naše týmy. Nakonec se ve finály setkali stejní protihráči jako ve finále loňském, tedy tým SPŠ a tým Gymnázia Chomutov. Obě školy taktéž bojovaly o 3. místo, které bylo také postupové do krajského kola. Své piškvorkové partie oba naše týmy vyhrály. Tým A tedy obhájil loňské prvenství a tým B se umístil na 3. místě. Hráči mohou ještě necelý týden vylepšovat taktiku do krajského kola, které se bude konat 18.11 v Ústí nad Labem.

» FOTOGALERIE

Naši školu reprezentovali:

Tým A: Čaja Stanislav, Kölbl Lukáš (A4), Kalužný Matyáš (V3), Kunz Martin, Leden Filip (2B)

Tým B: Preibisch David (2E), Vostrý Jan (V4), Šípek Daniel, Nguyen Michal (1A), Weber David (1D)

Tým C: Tvrdík Šimon, Hurtík Patrik, Fišer Filip (1A), Kaják Petr (1E)

 

Připravila Ing. Eva Weinfurterová