Rubriky
Soutěže a olympiády

Office Arena 2016 – registrace a zadání školního kola

Registrace do dalšího ročníku Office Areny, soutěže v aplikacích Office, právě začala a opět se zapojila i naše škola. V minulých ročnících se naši studenti dvakrát probojovali až do finálového kola. Pořadatelem soutěže je společnost Microsoft. Studenti mají možnost otestovat své znalosti v aplikacích MS Office – Word, Excel a PowerPoint. Soutěž je rozdělena do 3 kol – školní, krajské a finálové kolo přímo v českém Microsoftu.
Registrovat se můžete zde. Do políčka “Identifikátor školy v soutěži“ zadejte “47796006″.

11. 1. 2016 bylo zveřejněno zadání školního kola, naleznete ho zde. Můžete začít pracovat na soutěžních projektech. Přejeme hodně štěstí.“

Více informací o celé soutěži najdete na webu www.soutezarena.cz, případně můžete kontaktovat výherce krajského kola Office Areny 2014 z naší školy, Jindřicha Richtera, na emailu richter.jindrich@outlook.com nebo garanta soutěže za naši školu, Mgr. Vladimíru Naxerovou.

příspěvek připravil Jindřich Richter (V3, student STC)