Rubriky
Sport

Krajské kolo ve volejbalu – 2. místo

Ve středu 16. 3. 2016 jsme se zúčastnili Krajského kola ve volejbalu středních škol v Teplicích.

Naši žáci podali velmi dobrý výkon. Škoda, že nás oslabila neúčast jedné z opor (zdravotní a studijní potíže).

O titul krajského přeborníka bojovalo 5 týmů, hrálo se systémem „každý s každým“ na dva vítězné sety.

V prvním kole si naši borci poradili překvapivě jednoznačně se SPŠ Rösslova Ústí nad Labem (2:0). Stejným poměrem setů a bez větších problémů chlapci dále porazili SPŠ Most a Gymnázium Žatec. Až v posledním utkání celého turnaje našli přemožitele v obhájci prvenství Gymnáziu Teplice. První set byl vyrovnaný, ale kluci nezvládli koncovku. V druhém setu už na soupeře nestačili. Hráli velmi dobrý volejbal a všem náleží poděkování za velmi dobrou reprezentaci, potažmo propagaci naší školy.

» FOTOGALERIE

Reprezentovali: Vašek Vladyka a Petr Proll (oba TM3), Ondra Šindelář a Honza Čeřovský (S3), Patrik Provazník (E3), Ondra Dohnal (1A) a Honza Bujanovský (E4). Děkuji zejména „nevolejbalistům“, kteří doplnili registrované hráče a velmi nám pomohli.

V Chomutově 17. 3. 2016