Rubriky
Oznámení

Soutěž Office Arena 2017

null
Jako již tradičně se naše škola po řadě úspěchů v předchozích ročnících zapojila do Office Areny, soutěže v aplikacích Microsoft Office a prezentačních dovednostech. Chcete si otestovat, jak umíte v kancelářském balíku Microsoft Office, jak byste zvládli vymyslet a naplánovat reálný projekt? Přihlaste se do soutěže Office Arena 2017! Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh. Kromě neocenitelné zpětné vazby od profesionálů z Microsoftu budete také hrát o hodnotné ceny. Finálové kolo soutěže se bude konat v sídle Microsoftu v Praze.

Registrovat se můžete zde (identifikátor školy pro registraci žáků je: 78047796006). Odevzdat úlohy ve školním kole je možné do 19. 2. 2017.

V případě dalších dotazů se obraťte na garanta soutěže, Mgr. Vladimíru Naxerovou (naxerova@spscv.cz), nebo na Jindřicha Richtera (Microsoft STC, V4, richter.jindrich@outlook.com).

Plakát zde.

Jindřich Richter (STC, V4)