Rubriky
Očima studentů

Nábor do STC běží v plném proudu!

Chcete pro sebe udělat něco víc než jen chodit do školy, nebo už něco navíc děláte a hledáte partu kamarádu, kteří jsou stejně aktivní jako vy?
Tak právě pro vás je program Microsoft Studentské Trenérské Centrum (STC).

STC je program pro středoškolské studenty, kteří mají zájem zdokonalovat své znalosti v oblasti ICT a předávat je dál v rámci svých škol a širšího okolí. Účastníky STC spojuje zdravá ambice učit se novému a dělat věci nad rámec svých běžných povinností s cílem pomoci ostatním, ale také zajistit si lepší pozici pro další studium i konkurenceschopnost při získávání vysněného zaměstnání.
Cílem programu je příprava budoucích specialistů a vedoucích pracovníků se zaměřením na informační technologie. Tito výjimeční studenti také přispívají k závazku společnosti Microsoft, která je organizátorem programu, zvyšovat ICT gramotnost mezi studenty i učiteli a kvalitu využívání moderních technologií ve výuce.

Zaujalo vás to? Myslíte si, že do STC patříte právě vy? Tak neváhejte dlouho a zaregistrujte se na aka.ms/registraceSTC, registrace se uzavírá 10. listopadu 2017!

Článek připravil: Petr Skuthan (A3, student STC)