Rubriky
Sport

Uspořádali jsme „okres“ ve stolním tenisu – 2. místo

Dnes dopoledne 25. 10. 2018 se naši chlapci zúčatstnili Okresního kola ve stolním tenisu, jehož jsme byli zároveň pořadateli. Turnaj čtyř přihlášených škol jsme zorganizovali v Herně ST Jirkov. Hrálo s v prostředí s vysokým sportovním stadardem.

Turnaj se velmi záhy rozdělil na dvě výkonnostní dvojice. V souboji slabších přehráli žáci Gymnázia Kadaň soupeře ze Střední zdravotnické školy 4:1 a obsadili v soutěži třetí místo. Silnější dvojici tvořili naši borci a věčný rival Gymnázium Chomutov. Oba týmy si velmi lehce poradily se slabší dvojicí družstev (vždy 4:0). Následně svedly tuhý boj o vítězství a postup do krajského kola. Ve velmi vyrovnaném utkání zvítězil náš (myslím šťastnější soupeř) soupeř 4:3 na utkání, když v rozhodující čtyřhře, v rozhodujícím setu, odvracel dva mečboly. Chlapci byli zklamáni, ale podali srdnatý výkon a nemají se za co stydět. 

Turnaj proběhl ve výborné sportovní atmosféře. Naši školu reprezentovali Tomáš Morávek E3, David Sučík 2E, Gabriel Kiš-čaji A3 a Vojta Svatoň 2B, všem děkuji za velmi dobrou sportovní reprezentaci školy.

» FOTOGALERIE