Rubriky
Oznámení

Školní oblečení

Chcete mít stylové oblečení po vzoru zahraničních škol? Chcete hrdě reprezentovat školu v cool outfitu? Tak dobře poslouchejte!

V rámci projektu Schools United naše škola zažádala o návrhy loga na školní oblečení. Dostupné budou mikiny, trička i college mikiny, které jsou na českých školách novinkou. Chcete zjistit víc? Na této adrese najdete veškeré info a také výběr produktů:

https://schoolsunited.cz/skolni-obleceni

Návrhy na loga naší školy už jsou zpracovaná a je jen na vás-studentech, které logo vás nejvíce zaujme. A jak to všechno bude probíhat?

1. Na plakátech ve třídách naskenujete QR code, popř. klikněte na link a HLASUJTE! Hlasování bude probíhat od 18.3.-22.3.2019.

https://schoolsunited.cz/hlasovani/087b5796

2. Po uzavření hlasování vyhlásíme vítězný design a vy si budete moci objednávat oblečení za pomocí objednávkového formuláře. Před objednávkou budou k dispozici zkušební velikosti. Zapíšete své jméno, velikost, barvu a produkt dle svého výběru. Objednávka bude probíhat od 25.3.-29.3.2019.

3. Po odeslání objednávky se můžete těšit na svůj produkt a do dvou týdnu přijde zásilka s oblečením.

A co to bude stát? Koukněte do ceníku:

Mikina: 480,- , Tričko: 250,- , College mikina: 750,- , Čepice: 450,-

V případě dalších otázek se obraťte na svého zástupce třídy.