Rubriky
Nástěnka Prezentace školy

Den otevřených dveří

Byť se stále potýkáme s pandemií koronaviru, snažíme se harmonogram školního roku dodržet. O tom se mohla přesvědčit téměř pětistovka sobotních návštěvníků, která právě v adventním čase zavítala na naše webové stránky a mohla tak ve virtuálním kyberprostoru zjistit, že i v této neradostné době zůstávají naše dveře pro všechny zájemce o naši školu dokořán. Stejně tak jako v reálném čase byli přivítáni slovem ředitele školy a v netradiční prezentaci v podobě televizních novin obdrželi všechny důležité informace od zástupkyně Vlasty Galuszkové, která se zhostila role moderátorky. Další kroky vedly do virtuálního prostoru všech zákoutí školy, tento nevšední zážitek nám zprostředkoval žák Horčička z V3, který všem umožnil doslova prošmejdit náš každičký kout. A v neposlední řadě byla připravena opravdu pestrá ochutnávka všeho možného, co naše škola nabízí, v podobě netradičních virtuálních novin, které dohromady poslepovali společnými silami naši pedagogově. Zde si snad mohl přijít na své opravdu každý, kdo se proklikal až do konce, mohl vidět opravdu pestrou škálu aktivit, součástí byl dokonce i interaktivní kvíz, který vyplnila bezmála dvacítka respondentů, a chat, kde bylo možné se v reálném čase na cokoliv zeptat. Ještě jednou jedno velké děkujeme všem, kteří se podíleli na této pro nás nevšední akci. 👏👏👏