Rubriky
Akce školy

„Přijeli“ k nám herci z Prahy

Covidová doba přináší mnohá úskalí, ale má i své výhody. Můžete si například pozvat do online hodiny zajímavé osobnosti nebo dokonce i divadlo. Právě divadlo zavítalo i do naší školy. Divadelní společnost The Bear educational theatre, která se specializuje na interaktivní představení s rodilými mluvčími anglického jazyka, nabídla historicky první online představení pro výuku zdarma. Neváhali jsme a této ojedinělé příležitosti využili hned ve třech třídách. TM4 shlédlo hru “ 1984”, 2A se zapojila do představení ​Sherlock Holmes – Two Cases to Solve, třída 2C měla “ lehčí” program formou Workshopu – Fun and Games to Solve. Všechna představení byla v platformě Zoom, ve skupinových místnostech, aby měli všichni možnost konverzovat mezi sebou i s herci a zapojit se tak do vývoje celé show. Představení nám jistě zpestřila výuku, nicméně se už asi všichni těšíme na běžný režim, kdy si budeme moci na podobné divadlo osobně dojet do Prahy a dopřát si tak výlet s návštěvou hlavního města, jak je na naší škole zvykem.  

Děkujeme společnosti the Bear educational theatre a těšíme se na jejich další představení. 

Učitelky anglického jazyka: I. Dufková, A. Vrhelová, Z. Trčálková