Rubriky
Akce školy Nástěnka O škole Prezentace školy

Adventem provoněný Den otevřených dveří

I přesto, že nám koronavirová doba a s ní spojená přísná hygienická opatření komplikují každodenní život, podařilo se nám v sobotu 4. prosince pro zájemce, naše uchazeče a jejich rodiče, uspořádat Den otevřených dveří, který byl provoněný vánoční atmosférou, výzdobou a cukrovím. Že je o naši školu stále velký zájem, o tom svědčí velké množství zájemců, kteří si udělali čas a přišli naši školu navštívit, i když nám sněhová nadílka příliš nepřála. Návštěvníci získali informace o přijímacím řízení, mohli si prohlédnout prostory laboratoří a dílen praktické výuky, zúčastnit se zábavného kvízu, nahlédnout pod pokličku tajemství některých technických předmětů a zároveň nasát trošku vánoční atmosféry, o kterou se postarali naši zaměstnanci a učitelé.

A pro ty, kterým byl díky koronavirovým opatřením do areálu naší školy vstup znemožněn, je stále zde k dispozici virtuální verze Dne otevřených dveří, takže můžeme s klidným srdcem tvrdit, že nikdo z našich uchazečů o žádné informace nepřijde.