Rubriky
Nástěnka Prezentace školy Projekty

Naše škola z perspektivy průmyslováka

V průběhu října se průmyslovka proměnila ve filmové studio, nelehké práce se totiž ujal natáčecí štáb, který si jako svůj úkol stanovil zmapovat průmyslovku a představit ji širokému okolí z pohledu našeho žáka. Hlavním úkolem bylo zachytit průmyslovku právě z perspektivy žáků, představit všem, jak vypadá jeden den v jejich běžném životě.

Ve videu se můžete těšit na průřez celou výukou, vydáte se na cestu odbornými učebnami, laboratořemi a dílnami, budete mít možnost nahlédnout třeba i do školní kantýny či školního klubu. Videospot
byl vytvořen ve spolupráci se společností Jezek production s. r. o. a dabing pořízen ve studiu Someth Records v Teplicích. Hlavními tvůrci se stali žáci třídy E4, scénář vytvořil Jan Černý, režie se ujal Adam Bělohradský, oba žáci třídy E4, a jednatel společnosti Jezek production s. r. o. Dále na videu spolupracovali: Marie Ullmannová (2.E), Jakub Češka (E4), Matěj Hrodek (E4), Daniel Herman (V4), Šimon Drda (V4), Adam Šiška (S4), za Jezek production Filip Ježek a Radek Ježek. Všem zúčastněným děkujeme, poděkování náleží též všem pedagogům i ostatním žákům, kteří byli při natáčení videa nápomocni.

Neváhejte nahlédnout, filmový štáb přeje všem příjemný filmový zážitek!

Mgr. Dana Žižková (podklady A. Bělohradský)