Rubriky
Prezentace školy

Veletrh vzdělávání SOKRATES Most

6. a 7. listopadu 2022  pořádá ve Sportovní hale v Mostě Okresní hospodářská komora Most  regionální veletrh středního vzdělávání SOKRATES. Cílem veletrhu je podpořit zájem veřejnosti o vzdělávání žáků a dospělých, a tím přispět k lepší informovanosti veřejnosti o možnostech vzdělávání nejen v regionu. Předpokládá se bohatá účast vystavovatelů z řad vzdělávacích institucí, středních škol, vyšších odborných škol a vzdělávacích  institucí poskytujících své služby. Na veletrhu proběhnou prezentace vzdělávání, ukázky odborného výcviku žáků a studentů, učebních pomůcek, učebnic a vzdělávacích programů pro vybrané stupně výuky. Přijďte navštívit expozici naší školy a zeptat se na vše, co Vás o studiu na SPŠ a VOŠ Chomutov zajímá, naši žáci vám budou k dispozici v neděli 6.11. v době od 12 do 17 hodin a v pondělí 7.11. pak od 9 do 13 hodin. 

Podrobné informace o veletrhu a zdroj propagační grafiky :   

www.ohk-most.czwww.mesto-most.cz

Autor článku: Otakar Mašek