Dnes 24. 6. 2026 třída 2. E prověřila své schopnosti, dovednosti, technickou zdatnost a také sílu v Lezecké aréně v Jirkově (a někteří i strach z výšek).
V úvodní části všichni žáci prošli školením – jak jistit, jak lézt, co držet a hlavně, co nepouštět. Poté už vyrazili na stěnu – nejprve začali klasicky úrovní 3 – 4, ale postupně, jak zjišťovali, že jsou schopni nejenom vylézt, ale také slanit, se přemístili k úrovni 5 a někteří zkoušeli i 6. Na začátečníky se jednalo o neuvěřitelný výkon.
Myslím, že se žáci nejenom pobavili a otestovali své hranice, ale především, že objevili novou alternativu, jak trávit volný čas a do arény (nejenom v Jirkově) se v brzké době vrátí.
