Rubriky
Sport

Vánoční turnaj ve florbale – vítězství Římanů 2E a novoroční poselství kabinetu TvS

18.12. 2014 v odpoledních hodinách se uskutečnil tradiční Vánoční turnaj ve florbale žáků SPŠ a VOŠ Chomutov – soutěž třídních týmů. Zúčastnilo se 13 týmů, z toho jeden dívčí, který byl příjemným zpestřením turnaje. Z organizačních důvodů byla děvčata zařazena do předkola, ve kterém podlehla svým nekompromisním spolužákům z 2C. Děvčata v sestro – bratrovražedném boji podlehla těsně 0 :3, ale rozhodně nezklamala.

Dodatečně se omlouváme týmům, které se hlásily až po uzávěrce (byly dokonce 3). Z organizačních důvodů již nebylo možné jim vyhovět.

12 týmů bojovalo v tříčlenných skupinách, vítězové skupin postoupili do semifinále a následných bojů o medaile.Vítězní Římani 2E ve finále zvítězili nad Masařkami E3 až v prodloužení a s notnou dávkou štěstí, Na třetím místě se umístili Uhlíci S4 po výhře nad Waan Gaajoonayaa 2C 1 : 0. Vítězové obdrželi putovní pohár, první tři týmy diplomy a dokonce všichni čtyři účastníci závěrečných bojů byli odměněni vánočními sladkostmi.

Daleko důležitější bylo však to, že jsme se setkali v předvánočním shonu na sportovišti a že se nikdo vážněji nezranil, i když občas létaly v osobních soubojích jiskry. Jen škoda, že oba oba vánoční turnaje „znesvětil“ nepěkným činem nezjištěný jedinec.

Závěrem chceme poděkovat všem žákům, kteří nám s organizací turnaje pomáhali, ať už jako rozhodčí, časoměřiči či zapisovatelé.

A úplným závěrem přejeme všem žákům, kolegům, příznivcům i mlčící tolerantní většině, příjemné prožití Vánoc a hodně štěstí a zdraví v příštím kalendářním roce. A nezapomínejte – „Pohyb je život“

Vše dobré přeje kabinet TvS:     Jiří a Marcela Koubovi