Rubriky
Sport

Krajské finále v házené – 2. místo

Dnes 17. 1. 2019 vybojovali naši házenkáři pěkné druhé místo v Krajském finále SLSŠ, které se konalo v hale Chemik v Lovosicích.

Turnaje se zúčastnily čtyři týmy. Nejdříve jsme porazili SŠDVS Most 12:10, následně SPŠ Rösslova Ústí nad Labem 15:13. Oba zápasy byly poměrně vyrovnané. V závěrečném utkání celého turnaje jsme se utkali o prvenství
s Gymnáziem Louny. Zápas byl jako na houpačce. Dlouho jsme se drželi, potom jsme trochu vypadli z role, abychom v závěru sahali po vyrovnání. To se nepovedlo a bylo z toho druhé místo. Náš soupeř si vítězství zasloužil, podal kolektivnější sportovní výkon. Naše mužstvo střídalo skvělé akce s některými zbytečnými chybami.

Všem borcům patří poděkování za úspěšnou sportovní reprezentaci školy. Speciální dík chci vyjádřit našemu brankáři Ondrovi Dohnalovi, který se jako jediný „neházenkář“ odvážil postavit tvrdým střelám soupeřů a navíc se po určitém osmělení rozchytal ke skvělému výkonu.

» FOTOGALERIE

Reprezentovali: Ondra Dohnal A4, Kuba Bada S4, Míra Suk E4, Honza Matras a Karel Holubec E3, Aleš Stříbrný 2C, Míra Majtan 1C a Filip Trégr 1B