Rubriky
Soutěže a olympiády

Oblastní kolo v piškvorkách

Dne 5. 11. 2019 proběhlo na Gymnáziu v Chomutově oblastní kolo v piškvorkách. Do bojů nastoupilo sedmnáct pěti členných týmů ze základních a středních škol z Chomutova a blízkého okolí.

Naši školu reprezentovaly dva týmy a oba hladce postoupily mezi osm nejlepších do play – off. Tým ve složení Markéta Hříchová, Lukáš Kunart, Michal Prager (2A), Daniel Sýkora a Adam Rathouský (2D) se po náročném boji umístil na krásném čtvrtém místě. Druhý tým ve složení Radek Kolbábek, František Német, Filip Doležal (V3), Ondřej Fúdor a Lukáš Krč (TM3) do finálových bojů bohužel nezasáhl a skončil na děleném pátém až osmém místě.

Všem účastníkům oblastního kola patří velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

» FOTOGALERIE

Ing. Hana Šťastná