Rubriky
Sport

„Česko vesluje“ – 3. kolo

V týdnu 14. – 18. 3. jsme se zapojili do dalšího kola celostátní soutěže „Česko vesluje“, tentokrát se soutěžilo ve štafetách 4x 350 m. V rámci hodin TVS se zapojily více než čtyři desítky posádek.

Celkově nejlepší čas zajeli již tradiční vítězové školních kol „Kostelníci“ E4 ve složení Jirka Kostelej, Matěj Pochman, Franta Palma a Adam Huňát . Jako jediní se dostali pod čtyři minuty časem 3:59,8. Druzí skončili „Posledňáci“ S4 (Posledník, Novák, Najman, Sýkora) 4:18,0, bronzovou příčku obsadili „Michálci“ TM4 (Michálek, Ovčačík, Husák, Zábranský) v čase 4:22,9.

Zúčastnila se i naše děvčata. „Smetánky“ ve složení Anička Smetanová, Ema Bozděchová, Katky Menhardová a Hýblová (5:40,0)

Ročníkovými vítězi se stali mezi prváky „Holátka“ 1C (Holý F., Holý J., Kawan, Adam) v čase 4:39,5. Nejlepšími druháky byl „Chechel“ 2D (Novák, Poplužník, Borecký, Veselý) 4:41,3 a třeťáky „Hudini“ A3 (Hudák, Petrovec, Nejdl, Schöpp) 4:24,7. Za všimnutí stojí fakt, že prváci byli rychlejší druháků.

Děkujeme všem za předvedené výkony. Těší nás, že drtivá většina našich žáků se účastní soutěže se zájmem a nasazením. Zbylí chlapci, kteří se nezúčastnili soutěže týmů, odpádlovali 350 m single kondičně.

Výsledky zpracovala jako vždy kolegyně M. Koubová