Rubriky
Nezařazené

Borec roku aneb Kdo s koho

Během školního roku se naši žáci zapojují do nejrůznějších soutěží, olympiád nebo sportovních klání na všech možných úrovních od školních kol počínaje a republikovými koly konče. Zároveň si bez jejich účasti nedovedeme představit akce jako jsou výstavy škol, DOD nebo Technodays, kde nám pomáhají s prezentací školy i našich jednotlivých oborů. Nepostradatelní jsou také při vytváření virtuálních prezentací na sociálních sítích, zpracovávají prezentační videospoty o škole samotné nebo videoreportáže z akcí, kterých se během roku účastní. Toto všechno nám pomáhá vytvářet celkovou image průmyslovky jako takové.

Samozřejmě si velmi vážíme všech aktivit našich žáků a jejich učitelů, kteří jsou svým žákům v jejich aktivitách nepostradatelnou oporou. Máme radost, že máme mezi sebou obrovské množství aktivních mladých lidí, kteří naši školu vzorně reprezentují, čímž tak tvoří dobré jméno školy. Rádi bychom tyto žáky ocenili, během celého školního roku učitelé jejich aktivity sumarizovali v akci nazvané Borec roku (mezitřídní zápolení). Žáci v průběhu této akce sbírali body, které byly teď na konci roku sečteny.

Nejlepší žáci budou ohodnoceni finanční odměnou.

Nejaktivnějším a nejlépe hodnoceným žákem se stal:

  • 1. Petráček Karel S3
  • 2. Majer Jiří 2.B
  • 3. Vaněk Daniel S3

Vedení školy současně vyhodnotilo dle aktivit a dosaženého bodového ohodnocení i jednotlivé třídy.

Dle počtu žáků, kteří se do reprezentace zapojili, a dle dosažených výsledků bylo stanoveno následující pořadí:

  • 1. místo – třída S3
  • 2. místo – třída 2.B
  • 3. místo – třída E3

Jména žáků a jednotlivých tříd, jejich bodové ohodnocení a umístění můžete zhlédnout v přiložené tabulce.

https://spscv.sharepoint.com/:x:/s/ucitele/EadxLrrSgBRMmBAhDfLso5kBfQ_cDYYvv7wrcQhh2l-Ajg?e=WKyBZW

Za aktivitu a vzornou reprezentaci školy děkujeme všem žákům

i jejich učitelům!!!