Rubriky
Pro rodiče Sportovní kurzy

Lyžařský kurz 1. ročníků

Vážení rodiče žáků prvních ročníků. 

LVK – lyžařský výcvikový kurz je dle platného školního vzdělávacího plánu povinný.   

Nabízíme dvě varianty.

Variantu 1 – pětidenní běžkařský kurz s denním dojížděním a zaměřením na turistiku v Krušných horách.

Variantu 2 – šestidenní  LVZ Pec pod Sněžkou – sjezdové lyže, možná je i varianta 3neúčast ze závažných důvodů (zejména zdravotních). 

Termíny: 29. 1. – 3. 2. a 12. – 17. 2. 2023. Konkrétním třídám budou termíny přiděleny dle počtu přihlášených žáků do jednotlivých variant. Sjezdové vybavení škola nepůjčuje. 

Přibližná cena běžkařské varianty 1 je cca do 500,- Kč, platba hotově dle pokynů vedoucího kurzu p. uč. Zichové (leden 23), možnost zápůjčky běžeckého vybavení (lyže, boty hole)   

U varianty 2 – LVZ Pec pod Sněžkou – platba na účet SRPDŠ při SPŠ a VOŠ Chomutov a to během září 2022 
č. účtu 257529401/0300, částka 5000,- Kč, variabilní symbol: VS – rodné číslo žáka, zpráva pro příjemce: příjmení žáka, třída, LVZ 23

(předběžná cena vleků cca 3000, – Kč, vybíráme hotově až před odjezdem.)  

Dodržení termínu plateb je pro nás velmi důležité z organizačních důvodů (objednání počtu lůžek, rozdělení termínů mezi třídy atd.) Děkujeme za dodržení.  

Zde prosím klikněte na odkaz a vyplňte co nejdříve (do 30. 9.) závaznou přihlášku: https://forms.office.com/r/KEmua1iHCU

V případě dotazů se na mne obraťte na e-mailové adrese kouba@spscv.cz 

Upozornění: Ceny jsou předběžné, současná situace je vzhledem k válce na Ukrajině, energetické krizí a navazující inflaci velmi turbulentní. Přes to všechno bychom lyžařský kurz rádi uskutečnili. Děkujeme za pochopení.  

vedoucí kurzu a katedry TVS: Mgr. Jiří Kouba