Rubriky
Sport

Uspořádali jsme Okresní kolo SŠ ve florbale

29. 11. 2022 jsme v chomutovské sportovní hale upořádali Okresní kolo ve florbale chlapců středních škol Chomutovska a Kadaňska. Turnaje se zúčastnilo osm týmů. Akce proběhla bez vážnějších problémů. Vítězové ze SPŠ a OA Kadaň nezaváhali ani jednou a zvítězili po právu. Ve finále si poradili s celkově druhými chomutovskými gymnazisty, v semifinále s našimi chlapci, vždy poměrně hladce. Semifinále nám opravdu nevyšlo. Soupeř dal první gól šťastným odrazem od našeho obránce, a potom už na co sáhl, to nám tam spadlo. Naši chlapci následně v souboji o třetí místo přehráli s přehledem družstvo ESOZ (SŠE).

Konečné pořadí: 1.SPŠ a OA Kadaň, 2. Gymnázium Chomutov, 3. SPŠ a VOŠ Chomutov, 4. SŠE ESOZ Chomutov, na 5.-6. místě Gymnázium Kadaň a OA ESOZ Chomutov, 7.-8. Gymnázium Klášterec a SŠTGA Chomutov.

Reprezentovali: Jeníček, Molcar a Staněk (TM4), Klement, Mašek a Špecián (S4), Chládek a Kaprhál (E4), Holka (V4), Černý a Kopecký (TM3), Dundr (V3), Vostárek, Zikmund (2B), Kříž (2D), Penk (1A).

Všem děkujeme za úspěšnou sportovní reprezentaci školy.

Na úspěšném průběhu akce se podíleli také žáci TM4 Spurný a Strnad. I těm děkujeme. Akce se konala pod záštitou OR AŠSK Chomutov. Poděkování jejímu předsedovi panu Nobstovi.

garant turnaje J. Kouba