Rubriky
Sport

Run czech – pryč ze židle

„PRYČ ZE ŽIDLE“ RUN CZECH – běžecká on-line soutěž škol

Rádi bychom podpořili tuto běžeckou akci. V hodinách TvS jsme velmi podrobně hovořili o důležitosti fyzické zátěže kombinované s pobytem na čerstvém vzduchu pro správně fungující imunitu člověka. Zároveň jsme zadali žákům (1. – 3. ročníku) za domácí úkol alespoň dvakrát v týdnu uběhnout libovolným tempem přibližně dvacetiminutové časové úseky.

Nyní nabízíme a plně podporujeme zapojení žáků, ale i jejich rodičů, sourozenců, přátel školy atd. do této soutěže. Za naši školu mohou běžet všichni její příznivci, nejen žáci! Jestli je v nějaké soutěži účast nad vítězstvím, pak ji tu máme. Vyzývám všechny majitele mobilních aplikací nebo chytrých hodinek, aby během podpořili naší školu. Každý kilometr má svou cenu!

Přihlášením a zaregistrováním prvního borce, dojde k zaregistrování naší školy. Nezapomeňte uvést celý název školy SPŠ a VOŠ Chomutov, Školní 50.

Naběhané kilometry budou žákům školy připočteny jako velké plus ve výročním hodnocení v rámci TvS.

učitelé TvS

Přihlaste se na těchto stránkách:

https://www.runczech.com/cs/akce/pryc-ze-zidle/index.shtml?fbclid=IwAR2C8zeYQL8SqXLKWXtNAGajCwJ1t1eyRuIinwgf5T6WxAlC4YJxBvYbYXoPRYČ ZE ŽIDLE | RunCzechwww.runczech.com